LV | RU

Apdrošināšanas brokeri

Visi apdrošināšanas veidi - Jūs izvēlaties vajadzīgo tieši Jums. Visas cenas var redzēt uzreiz – Jūs izvēlaties labāko, visi apdrošināšanas nosacījumi – Jūs saņemsiet profesionālas konsultācijas un atbildes uz jautājumiem. "Vingo Insurance Services" piedāva arī aizraujošas akcijas.

Ceļojumu aprošināšana

Ceļojuma apdrošināšana

Ceļojuma apdrošināšana sedz ceļojuma laikā radušos izdevumus, kas radušies sakarā ar medicīnisko pakalpojumu sniegšanu, nelaimes gadījumu, aizkavēšanos, bagāžas bojājumu vai zaudējumu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma pārtraukuma un citiem izdevumiem atkarībā no jūsu izvēlētās apdrošināšanas programmas.
Privātpersonām un juridiskām personām mēs piedāvājam šādus apdrošināšanas veidus:
- minimālo (apdrošināti medicīnas izdevumi);
- papildināto (papildus medicīnas pakalpojumiem ir apdrošināta arī jūsu dzīvība, jūs esat apdrošināti pret traumām, kas radušās nelaimes gadījumā);
- programmas, kurās pēc klienta izvēles ieskaitīti tādi riski kā ceļojuma atcelšana, bagāža, juridiskā palīdzība, reisa aizkavēšanās, ceļojošās personas aizstāšana ar citu personu, nepieciešamības gadījumā ceļojuma izdevumu segšana citam ģimenes loceklim, nokavēšanās uz transportu, telefona sarunas.

Svarīgi zināt!!!
Ja jūs dodaties ceļojumā, lai nodarbotos ar daivingu vai slēpošanu, parastā apdrošināšanas polise nesegs jūsu medicīnas pakalpojumu vai aprīkojuma izdevumus.
Aprēķiniet apdrošināšanas izmaksas jau mājās!
Ceļojuma apdrošināšana sedz ceļojuma laikā radušās izmaksas, kas saistītas ar veselības aprūpi, nelaimes gadījumu, bagāžas aizkavēšanos, sabojāšanu vai nozaudēšanu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma atcelšanu un citas izmaksas.

Aprēķināt
Sadarbības partneri: